تبلیغات
خبری - واژگونی اتوبوس پنج قربانی گرفت

واژگونی اتوبوس پنج قربانی گرفت

نویسنده :نوین رمزی
تاریخ:یکشنبه 25 دی 1390-06:00 ب.ظسرهنگ صمد اسفندیاری با اعلام خبر واژگونی یك دستگاه اتوبوس مسافربری بنز در كیلومتر 36 گردنه اسدآباد در استان همدان گفت: در این حادثه كه در ساعت 1:50 بامداد كه روز سه‌شنبه به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده اتوبوس رخ داد، پنج تن كشته شدند....
سرهنگ صمد اسفندیاری با اعلام خبر واژگونی یك دستگاه اتوبوس مسافربری بنز در كیلومتر 36 گردنه اسدآباد در استان همدان گفت: در این حادثه كه در ساعت 1:50 بامداد كه روز سه‌شنبه به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده اتوبوس رخ داد، پنج تن كشته شدند.

وی افزود: در این حادثه 11 نفر نیز مجروح شدندكه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان و مراكز درمانیانتقال یافتند.

معاون عملیات پلیس‌راه كشور افزود: در ساعت هشت صبح روز گذشته نیز در كیلومتر55 جاده فرعی «رضی» در محور اردبیل به موقان یك دستگاه خودرو سواری پراید واژگون كه پس از واژگونی نیز دچار حریق شد.

وی با بیان اینكه در این حادثه سه نفر كشته و یك نفر نیز مجروح شد، گفت: كارشناسان تصادفات پلیس‌راه عدم توانایی در كنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده را علت بروز این حادثه اعلام كرده‌اند.

اسفندیاری همچنین در ادامه توضیح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در جاده‌های كشور با اشاره به واژگونی یك دستگاه وانت نیسان پیكاپ در جاده دلیجان در استان مركزی گفت: در این حادثه كه به علت تخطی از سرعت مطمئنه رخ داد دو نفر كشته و دو تن مجروح شدند.

معاون عملیات پلیس‌راه كشور با بیان اینكه 42 درصد از تصادفات شبانه‌روز گذشته را واژگونی به خود اختصاص داده است، گفت: عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه، انحراف به چپ و خستگی و خواب‌آلودگی در صدر دیگر علل بروز تصادفات قرار دارند. (ایسنا)نوع مطلب : حوادث