تبلیغات
خبری - پخش آدمخواری از یك شبكه تلویزیونی در هلند

پخش آدمخواری از یك شبكه تلویزیونی در هلند

نویسنده :نوین رمزی
تاریخ:یکشنبه 25 دی 1390-04:00 ب.ظه گزارش شبكه تلویزیونی «بی.ان.ان» هلند در یك برنامه تلویزیونی با حضور 2 آدمخوار‌، خوردن گوشت سرخ‌شده یكی از آنها را توسط دیگری به روی آنتن برد. ...

ه گزارش شبكه تلویزیونی «بی.ان.ان» هلند در یك برنامه تلویزیونی با حضور 2 آدمخوار‌، خوردن گوشت سرخ‌شده یكی از آنها را توسط دیگری به روی آنتن برد.

در این برنامه هریك از این آدمخوارها قسمتی از گوشت طرف مقابل را برید و پس از سرخ شدن، آن را خورد.

سخنگوی این شبكه هلندی گفت كه انگیزه او از نشان دادن چنین برنامه‌ای این بوده كه بداند گوشت آدم چه مزه‌ای دارد. در این برنامه 2 آدمخوار پس از جدا كردن گوشت یكدیگر،‌ منتظر ‌ماندند تا سرآشپز تكه‌های كوچك گوشت را در ماهی‌تابه‌ای سرخ كند.

شبكه «بی.ان.ان» در سال 2007 نمایشی را با موضوع اهدای كلیه به روی آنتن برد كه جایزه معتبر امی را برایش به ارمغان آورد. در این برنامه تعدادی از متقاضیان پیوند كلیه با هم به رقابت پرداختند تا كلیه زنی كه به ظاهر بسیار مریض بود را به دست آورند. زن مریض یك بازیگر بود و این برنامه تنها صورت نمایشی داشت، اما باعث شد توجه بسیاری به نیاز جامعه به اهداكنندگان كلیه جلب شود.

به گزارش آسوشیتدپرس‌، این در حالی است كه برنامه آدمخواری این شبكه واقعی است و در برابر چشمان بینندگان حاضر در استودیو ضبط شده است. (ایسنا)

نوع مطلب : حوادث