تبلیغات
خبری - هک شدن اطلاعات ۲۵ هزار کارت اعتباری اسرائیلی

هک شدن اطلاعات ۲۵ هزار کارت اعتباری اسرائیلی

نویسنده :محسن ک
تاریخ:شنبه 17 دی 1390-02:39 ب.ظ


پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : درز اطلاعات ۴۰۰ هزار اسرائیلی و هراس مقامات اسرائیل از حملات الکترونیکی

پس از نفوذ هکرها به سیستم‌های الکترونیکی در رژیم صهیونیستی و افشای اطلاعات ۲۵ هزار کارت اعتباری و اطلاعات ۴۰۰ هزار اسرائیلی موج جدیدی از هراس و نگرانی در این رژیم ایجاد شده است.

به گزارش فارس، مسئولان رژیم صهیونیستی روز جمعه اعلام کردند که بشدت درباره حملات الکترونیکی که به این رژیم می‌شود،‌ نگرانند.

رویترز با اعلام این خبر افزود: این نگرانی پس از آن ایجاد شد که موجی از سرقت‌ شماره کارت‌های اعتباری به صورت الکترونیکی انجام و اعلام شد که یک فرد سعودی این نفوذ را انجام داده است.

مسئولان شرکت کارت‌های اعتباری [در رژیم صهیونیستی] اعلام کردند که شماره ۱۴ هزار کارت روز سه‌شنبه گذشته در اینترنت منتشر شد و پس از آن نیز ۱۱ هزار شماره دیگر در روز پنجشنبه منتشر شد.

این خبر باعث شد تا مسئولان صهیونیست اعلام کنند که برخی از این کارت‌ها بی‌اعتبار بوده و باقی کارت‌ها نیز کاملا از اعتبار خارج شد.

این در حالی است که روز پنجشنبه نیز اطلاعات بیش از ۴۰۰ هزار اسرائیلی در اینترنت منتشر شد و موج جدیدی از نگرانی در میان مسئولان اسرائیلی به راه انداخت.

فردی که خود را عربستانی اعلام کرد با اعلام موفقیت خود در نفوذ به سیستم‌های اسرائیلی اعلام کرد که لابی یهودی حجم حمله الکترونیکی که به آنان شده است را اندک نشان می‌دهد و میزان واقعی آن را پنهان می کند.

یورام هاکوهین یک مسئول وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی به روزنامه معاریو اعلام کرد: باید با این پدیده به عنوان حمله‌ای الکترونیک برخورد کرد. نفوذهای الکترونیکی که از خارج انجام می شود دشوار می‌شود مکان آن را تشخیص داد.

رویترز اعلام کرد که این حملات، یکی از بدترین حملاتی است که اسرائیل در معرض آن قرار گرفته است. انتشار اخبار این نفوذ نگرانی‌ها در اسرائیل را در این خصوص که دشمنان از این شیوه استفاده کنند، افزایش داده است.